Slice02

Slice03

 

Slice04 Slice06 Slice08  

 

MUDr. Leoš Středa: "Vláknina a Spirulina, ideální kombinace pro redukční dietu"

Ne, nejde o žádné "zázračné" tablety na hubnutí ... hlavní efekt přípravku Středa life je v potlačení hladu a navození pocitu sytosti. Vláknina v žaludku bobtná, naplní ho a přitom nedodá kalorie navíc. Při některých redukčních dietách je omezen přísun vlákniny do organismu, takže u někoho může vznikat sklon k zácpě. Vlákninové tablety jsou ideální prevencí zácpy, celkově příznivě působí na trávicí trakt. StředaLife je moderní program jak pro redukční dietu, tak pro zdravou životosprávu. Obsahuje optimalizované složení rozpustných a nerozpustných vláknin, výtažků ze sladkovodní řasy Spirulina a vitamínu C. Užívání je jednoduché, stačí nahradit některé denní jídlo šesti vlákninovými  tabletami. To je výhodné třeba když pospícháme, nebo nemáme zrovna po ruce potraviny vhodné pro naši dietu. Nebo si půl hodiny před jídlem můžeme vzít dvě až tři tablety a dát si pak poloviční porci. Tablety Středa-life vžy musíme rozkousat a poté zapít sklenicí vody či jiného neslazeného nápoje. Podívejte se na youtube.com.

 

Pro zdraví organismu

Vlákninové tablety omezují vstřebávání tuků. Výrazně tak pomáhají při všech redukčních dietách hlavně pozitivním ovlivněním trávicího traktu (čistí střeva, brání zácpě a chrání střevo před řadou chorob, včetně nádorů). Řasa Spirulina obsahuje vysokou koncentraci proteinů, zvyšuje obranyschopnost, dodává řadu vitamínů a minerálních prvků, důležitých nejen při dietě. Obsahuje chlorofyl pro očistnou kúru organismu. 

Složení tablet Středa life

Mletá řasa Spirulina (9%), akaciová, jablečná a kukuřičná vláknina, inulin, vitamín C, kyselina jablečná, aroma ananasu, sladidla sorbitol, aspartam, acesulfam K. Pomocné protispékavé látky talek a oxid křemičitý. Neobsahuje cukr, barviva ani konzervační látky.

Návod k užívání

Maximálně denní dávka u dospělých je 20 tablet. Tablety lze přijímat průběžně během dne místo jídla (6 tablet místo jedné porce), nebo rozkousat půl hodiny před každým jídlem 2 až 3 tablety. Poté zapít vodou. Působením tekutiny vláknina v žaludku nabobtná a navodí pocit sytosti. Není určeno pro děti. Nevhodné při nesnášenlivosti použitých surovin. Skladovat v suchu do 25°C, mimo dosah slunečních paprsků a dětí. Balení obsahuje 100 tablet (70 g).


Zkušenosti našich klientů 

 V práci si ani nestačím odskočit na oběd. Vezmu si 6 tablet místo oběda a hlad je hned pryč.
 “Dám si vždycky tablety a lehké jogurtové mléko. Četla jsem, že taková kombinace je nejlepší.

 Na internetu jsem se dočetla, že spirulina je označována jako nejzdravější látka pro lidský organismus.
 “Užívala jsem tablety Středa-life již před mnoha lety a krásně jsem zhubla. Současné tablety jsou navíc chutnější.


Středa life si můžete objednat

1) e-mailem na adrese nadvaha.cz@seznam.cz, v objednávce uveďte vaše jméno, příjmení, přesnou adresu (včetně PSČ) a počet balení. V jednom balení je 100 tablet. Zásilku obdržíte na dobírku. Cena jednoho balení je 570 Kč, k této ceně se připočítává dopravné, poštovné a balné, které činí pro dobírkovou zásilku v ČR 120 Kč. Při objednávce tří a více balení je dopravné, poštovné a balné zdarma.

2) v e-shopu WWW.NADVAHA.CZ

 

 

Copyright © 2012 Nadváha.cz