Slice02

Slice03

 

Slice04 Slice06 Slice08  

Spirulina je nízkokalorická bomba

 

Odborníci pokládají modrozelenou řasu Spirulinu nejen za nízkokalorickou bombu, ale za vhodný potravinový doplněk, jehož užívání má pro tělo blahodárné účinky. Obsahuje totiž více než 100 bioaktivních látek potřebných pro zdraví.  Jediný gram jezerní řasy Spiruliny se obsahem živin vyrovná 1 kg zeleniny.

 

Měli by po ní sáhnout také ti, jejichž denní rozvrh je nabitý k prasknutí. Zvláště osobám vedoucím hektický život může Spirulina v mnohém pomoci a jejich nadměrně zatížené tělo ochránit před nepříznivými vlivy z okolí.  Má pozitivní vliv i na stabilizaci krevního cukru, proto je vhodná pro diabetiky.

 

Spirulina je velmi oblíbená u těžce pracujících a stresovaných osob právě proto, že obsahuje velké množství bílkovin. Dvě třetiny její hmotnosti tvoří čisté proteiny, které se skládají z aminokyselin. Vedle aminokyselin je Spirulina bohatá na beta karoten (provitamin A), vitaminy skupiny B, cheláty minerálů, gama linolenovou kyselinu, enzymy, barviva chlorofyl, fykocyanin a xantofyl a také esenciální stopové prvky (měď, zinek, kobalt). Blahodárných složek je však mnohem.

 

Studie Světové zdravotnické organizace uvádí, že Spirulina převyšuje z hlediska jejích potenciálních možností většinu komponent stravování a medicinských preparátů na ochranu organizmu. Preparáty ze Spiruliny vyrobené bývají často doporučovány při léčbě rakoviny a také v rekonvalescenci. Spirulinové extrakty mají prokazatelný vliv při stimulování vzniku nových červených a bílých krvinek. Řadu let se mnohé kolem Spiruliny udržovalo v přísné tajnosti. Tento produkt  byl například v Číně určen výhradně na podporu fyzického stavu stranické a státní elity. Zvláštní směsi, které obsahovaly Spirulinu, se přidávaly i do stravovací dávky kosmonautů a významných sportovců.                

 

Spirulina obsažená v preparátu StředaLife je vypěstovaná v přírodních podmínkách, a ne ve speciálních sklenících.V současnosti na světě zůstala pouze tři jezera, kde se nachází divoce rostoucí Spirulina -  v Africe jezero Čad,  v Jižní Americe Teskoko a v Čínské  provincii Jun-nan jezero Cinchaj.

 

Při hubnutí je tělu odepírána energie a živiny, protože každá redukční dieta  omezuje přísun potravin. Proto je obsah Spiruliny ideálním doplňkem tablet Středa-life. Tělo zkrátka se Spirulinou nestrádá. A protože je v tabletách i vláknina, snižuje se pocit hladu. Taková redukční dieta se zkrátka snáší podstatně lépe.

 


Středa life si můžete objednat

1) e-mailem na adrese nadvaha.cz@seznam.cz, v objednávce uveďte vaše jméno, příjmení, přesnou adresu (včetně PSČ) a počet balení. V jednom balení je 100 tablet. Zásilku obdržíte na dobírku. Cena jednoho balení je 570 Kč, k této ceně se připočítává dopravné, poštovné a balné, které činí pro dobírkovou zásilku v ČR 120 Kč. Při objednávce tří a více balení je dopravné, poštovné a balné zdarma.

2) v e-shopu WWW.NADVAHA.CZ

 

 

 

Copyright © 2012 Nadváha.cz